Olsztyn - informacje praktyczne


Dojazd do Olsztyna

Do Olsztyna można dostać się własnym samochodem, pociągiem lub autobusem. Poniżej przedstawiam kilka możliwości dojazdu.

  • Samochód - z Warszawy do Olsztyna jest 212 km, z Gdańska 170 km, z Białegostoku 240 km, z Torunia 174 km. Stan dróg prowadzących z w/wym miast do Olsztyna jest dobry.
  • Pociąg - Olsztyn posiada dogodne połączenia kolejowe z Poznaniem, Bydgoszczą, Toruniem i Gdańskiem. Pociągi na trasie Warszawa - Olsztyn z powodu remontu torów na trasie Warszawa - Gdańsk dystans między dwoma miastami pokonują w 5 godzin, stąd do czasu jego ukończenia polecamy autobusy.
  • Autobus - najwygodniej skorzystać z autobusu, gdy jedziemy z Białegostoku lub Warszawy. Można skorzystać z usług PKS (w Warszawie http://www.pksbilety.pl ) albo z usług prywatnego przewoźnika http://www.radex.net.pl/ - w cenie biletu kawa lub herbata.

Restauracje Olsztyn

Właścicieli restauracji proszę o kontakt w celu umieszczenia reklamy Państwa firmy


Polecane linki:

Reklama

Ciekawe i atrakcyjne oferty wycieczek szkolnych poleca Mega-park. Zapraszamy po więcej szczegółów: mega-park. Dla szkół spoza Warszawy biuro oferuje programy zwiedzania stolicy.

Włochy cieszą się zasłużoną opinią raju na ziemi. Proponujemy atrakcyjne i ciekawe wycieczki do Włoch z bogatym programem zwiedzania.

Jesli szukasz ofert wakacyjnych w 2012 roku zajrzyj na stronę wakacje Grecja: przepiękne piaszczyste plaże, gwarancja słońca.

Sponsored Links

Sample Ad

Sample Ad

Olsztyn: linki

Rekomendujemy

  • Usługi pilot wycieczek: Ukraina, Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Polska, Czechy.

Sample Ad